لوگو چندوجهی
بیایید شروع کنیم

بیایید شروع کنیم

#عمومی  

حمید صالحی حمید صالحی      23 مهر 1400 , 0  

سلام و وقت بخیر می‌گویم به شما بازدید کننده محترم وب‌سایت چندوجهی. خیلی خوشحالم که می‌توانم از این رسانه با شما در ارتباط باشم تا با هم پیش برویم و روزهای بهتری را بسازیم.

این پست به عنوان اولین پست برای شروع رسمی چندوجهی می‌باشد و از این به بعد، به صورت مستمر و با برنامه در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.

 

من،‌حمید صالحی موحد هستم، بنیانگذار وب‌سایت چندوجهی، جایی که به شما کمک می‌کنیم بتوانید مهارت‌هایتان را افزایش یا بهبود بدهید.

حوزه اصلی فعالیت در چندوجهی، برنامه نویسی، طراحی سایت و تولید محتوا است.

 

چندوجهی بیشتر از یک سال است که به دنیا آمده، اما تا به حال محتوای بسیار کمی از ما منتشر شده، دلیل این برمی‌گردد به روند استانداردسازی و شیوه ارائه مطالب علمی و آموزشی. چندین دوره ضبط شده اما به دلیل عدم رعایت طراحی آموزشی و استانداردهای لازم هرگز منتشر نشده‌اند.

 

به لطف خدا و با کمک و همراهی شما عزیزان قدم در مسیری گذاشته‌ایم تا بتوانیم اثرگذار باشیم.

این روزها همه جهان متاثر از اپیدمی کرونا ویروس می‌باشد و شرایط زندگی اکثر مردم دگرگون شده. امیدوارم بتوانیم در این لحظات کاری کنیم که اثرگذار باشیم.

 

در آخر یک خواهش از شما:

اگر فکر می‌کنید مبحث یا موضوعی وجود دارد که علاقه‌مند به یادگیری آن هستید و تا به حال دوره آموزشی مفید و کاربردی در این زمینه پیدا نکردید،‌حتما زیر همین پست برای ما کامنت بگذارید.

 
برای ارسال دیدگاه باید وارد سایت شوید ورود به سایت

این مقاله‌ها را هم ببینید